Home » Belediye Haberleri » MHP Afyonkarahisar Milletvekili Sn. Mehmet Taytak Başkanımızı Ziyaret Etti

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Sn. Mehmet Taytak Başkanımızı Ziyaret Etti

Oca 28,2019 0 Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Sn. Mehmet TAYTAK beraberinde; Bolvadin Mhp Belediye Başkan Adayı Sn. Selahaddin KELEKÇİ ve Milliyetçi Hareket Partisi Çay İlçe Teşkilat Üyeleri ile birlikte Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Çağrı’yı  makamında ziyaret ettiler.

Belediye Ziyareti öncesi Mhp Afyonkarahisar Milletvekili Sn. Mehmet TAYTAK ve beraberindeki Teşkilat üyeleri Park Kahvesinde halkımızla bir araya geldi. 

Mhp Afyonkarahisar Milletvekili Sn. Mehmet TAYTAK yaptığı açıklamada; Çalışkan, ilkeli yenilikçi ve Çay Sevdalısı Belediye Başkanımız Sn Hüseyin Bey çok kısa sürede Çay ilçemize büyük  hizmetler yaptı. Şuan yine Çay ilçemizde istihdamı artıracak yatırımlara imza atıyor.  Afyonkarahisar Milletvekili olarak Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI’ya desteklerimizi hiçbir zaman  esirgemeyeceğiz dedi.

Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI yaptığı açıklamada; MHP Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sn. Mehmet TAYTAK’a ve MHP’ye gönül vermiş dava arkadaşlarıma bu nazik ziyaretleri için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Çay Belediyesi olarak çok kısa sürede büyük yatırımlara imza attık. Bundan sonrada büyük bir azim ve kararlılıkla atmaya devam edeceğiz dedi. 

Ziyaret sonunda Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI MHP Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sn. Mehmet TAYTAK’a ziyaretleri anısına hediye takdim etti. 

 

 

 

Etiketler

Twittera ekleRetweetle! İçeriği Facebookta paylaşınPaylaş

Bir cevap yazın