Home » Belediye Haberleri » Emekli Öğretmenlerden Başkanımıza Ziyaret

Emekli Öğretmenlerden Başkanımıza Ziyaret

Eyl 26,2018 0 Yorum

İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü 1973-1976 yılları arasında mezun olan beden eğitimi öğretmenleri Çay’da buluştu.

Çay ilçemizin yetiştirdiği ilk beden eğitimi öğretmeni olan Sn. Ali Kolay’ın organizasyonu ile çayda buluşan öğretmenler, Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Çağrı’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI “ Siz öğretmenlerimizi ağırlamaktan büyük onur duydum”. Öğretmenlerin toplumun mihenk taşı olan insan yetiştirmedeki önemine dikkat çeken Başkan ÇAĞRI; “Eğitim bir toplumun olmazsa olmazıdır. Beşikten mezara kadar devam eden eğitimin aileden sonra en önemli etkeni öğretmenlerimizdir. Sizler bu toplumun mimarısınız” Her zaman Eğitimcilerimizin yanındayız dedi.

Öğretmenler adına konuşma yapan Emekli Beden Eğitimi Öğretmeni Sn. Abdilkafi KESKİN;  Biz emekli olduktan sonra yaklaşık 20 yıldır ülkemizin her yıl bir iline gidiyoruz. Bu senede Afyonkarahisar ve Çay ilçesini ziyaret ettik. Şu an şirin ve güzel olan Çay ilçesindeyiz. Sayın Başkanım bize göstermiş olduğunuz çok samimi ve içten davranışınız için öğretmen arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum dedi.

Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI ziyaret anısına öğretmenlerimize fincan takımı hediye etti. Hatıra fotoğrafı çekilmesiyle birlikte ziyaret son buldu.

 

 

 

 

Etiketler

Twittera ekleRetweetle! İçeriği Facebookta paylaşınPaylaş

Bir cevap yazın