Home » Belediye Haberleri » Belediye Başkanımız MHP’den Aday Gösterildi

Belediye Başkanımız MHP’den Aday Gösterildi

Ara 05,2018 0 Yorum

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) tekrar aday gösterildi.

Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI yaptığı açıklamada; 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bilge Liderimiz Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ’nin teveccühleri ile tekrar aday gösterilmiş bulunmaktayım.

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bilge Liderimiz Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ’nin söylemiş olduğu gibi; Milliyetçi Hareket’e verilen her oy bizim için eşsiz bir kıymete sahiptir. Hiçbir zaman heba olmayacak bir kararlılığın ifadesidir ve siyasi şerefimize emanettir.

Dün olduğu gibi, bugünde Yeşilçay’ımıza hizmet sevdasıyla yaptığımız çalışmalarımızda, ilçemizin gelişmesi ve huzuru için hayata geçireceğimiz dev projelerimize sizlerden aldığımız destek ve güçle devam edeceğiz.

Bu vesile ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ’ye, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Sadir DURMAZ’a Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sn. Mehmet TAYTAK’a teşekkür ediyorum.   31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerin Ülkemiz, Milletimiz ve Yeşilçay için Hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyor, Saygı ve Sevgiler sunuyorum dedi.

 

Etiketler

Twittera ekleRetweetle! İçeriği Facebookta paylaşınPaylaş

Bir cevap yazın