Home » Belediye Haberleri » Başkanımız Hüseyin ÇAĞRI’ dan Çağlayan İlkokulu’ na Ziyaret

Başkanımız Hüseyin ÇAĞRI’ dan Çağlayan İlkokulu’ na Ziyaret

Oca 16,2018 0 Yorum

 

Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI, Çağlayan İlkokulu’ nu ziyaret etti. Okul Müdürü Sn. Mehmet Akif TÜRK, Okul Aile Birliği Heyeti, Öğretmenlerimiz ve Öğrenci Velileri ile karşılanan Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI’ ya veliler tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. İkramlar eşliğinde Başkanımızla sohbet eden Okul Müdürümüz Sn. TÜRK; “Belediye Başkanımızın eğitime ve çocuklara verdiği değer ve önem, belediyenin yönetilmesinde de kendisini çok olumlu biçimde gösteriyor. Biz de okul idaresi ve velilerimizin ortak kararıyla her dara düştüğümüzde bize yardımcı olan Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI’ ya teşekkür etmek istedik. Bundan sonra da başkanımızın desteğini yanımızda hissedeceğimize eminim” şeklinde konuştu. 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetin belirten Sn. Hüseyin ÇAĞRI “ Bir toplumun gelişmiş ve çağdaş ülkelerin seviyesine ulaşabilmesinin ilk koşulu eğitimdir. Eğitimsiz bir toplumun bu şansı yakalama imkânı yoktur. Bundan dolayı sadece bir ya da birkaç okul değil, sınırlarımız içerisindeki bütün okulların bakım-onarım, boya-badana, temizlik-ilaçlama gibi gereksinimlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İmkânlarımız dâhilinde okullarımıza gerekli özeni göstermeye bundan sonra da devam edeceğiz.” Dedi.

Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI, okulda yapılan çalışmalar yerinde gezilerek, sınıflardaki öğrencilerle de sohbet etti. Ardından yeni yapılan Satranç Odası açılışı yapıldı.  Öğrencilerimizin hazırladığı Satrançla ilgili Slayt gösterisi sunuldu.

Etiketler

Twittera ekleRetweetle! İçeriği Facebookta paylaşınPaylaş

Bir cevap yazın