Home » Belediye Haberleri » Kaymakam Turan ERDOĞAN’a Veda Yemeği

Kaymakam Turan ERDOĞAN’a Veda Yemeği

Eyl 11,2018 0 Yorum

İlçe Kaymakamı Sn. Turan ERDOĞAN, Belediye Başkanımız Hüseyin ÇAĞRI’ ya veda ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Kaymakamımızla sohbet eden Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI yeni görev yerinin hayırlı, uğurlu olmasını diledi. Ziyaret sonunda Belediye Personelimizle vedalaşan Sn. ERDOĞAN,  ziyaret anısı fotoğrafı çekindi.

İlçemizdeki 2 yıllık görev süresinin tamamlayan Kaymakam Sn. Turan ERDOĞAN için Avşarbey Mola Park Yerin de veda yemeği düzelendi.

Düzenlenen veda yemeğine Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI, Belde Belediye Başkanları, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Siyasi Parti İlçe Başkanları, İlçemizdeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri ve Personeli, Adliye Personeli, Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Yemek sonrası tek tek hediyelerini takdim eden Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Kaymakam Sn. Turan ERDOĞAN’a yeni görev yeri için başarılar dilediler.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin ÇAĞRI, “Çay ilçesinde bir sıkıntı yaşatmadan bütün vatandaşlarımızın olsun, muhtarlarımızın olsun gönlünü kırmadan çok güzel bir şekilde bu dönemi atlattı. Çay için değerli bir insandı. Bundan sonraki yaşamında mutlu, huzurlu, sağlıklı olmasını diliyorum, başarılarının da devamını diliyorum” dedi. İlçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı plaket ve hediyesini takdim etti.

Kaymakam Sn. Turan ERDOĞAN, yemekte yaptığı konuşmada  ‘Bu meslekte her yerde farklı şeyler öğrendim farklı dostluklar edindim hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah farklı bir platformda nasipse birlikte çalışmayı isterim. ’ dedi. Konuşmasının bitiminde katılan herkese teşekkür ederek, memnuniyetini belirtti.

Etiketler

Twittera ekleRetweetle! İçeriği Facebookta paylaşınPaylaş

Bir cevap yazın